Witaj pierwsza klaso!

Cześć! To my – klasa 1s! Chodzimy do szkoły już trzeci tydzień. W tym czasie zdążyliśmy poznać naszych nowych kolegów, nauczycieli, budynek szkoły oraz panujące w niej zasady. Zaczęliśmy również naukę, którą będziemy kontynuować przez cały rok. Na matematyce ćwiczyliśmy orientację przestrzenną i rozpoznawanie prawej i lewej strony, na przyrodzie rozmawialiśmy o zmysłach, w czasie zajęć plastycznych namalowaliśmy naszą szkołę, na muzyce śpiewaliśmy i graliśmy na instrumentach, a na gimnastyce trenowaliśmy na świeżym powietrzu. A w dodatku to wszystko po angielsku! Ale uczyliśmy się też języka polskiego – ćwiczyliśmy pisanie i czytanie, a ci z nas, którzy dopiero poznają ten język, nauczyli się też witać z kolegami i liczyć. Bo w naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie!