Międzynarodowa edukacja

Cracow International School zapewnia międzynarodową edukację, która posiada wiele zalet. Poznaj najważniejsze z nich:
🌎 Uczniowie przebywają w wielokulturowym środowisku (koledzy i nauczyciele z całego świata), co kształtuje w nich postawę otwartości wobec innych kultur, tradycji, przekonań i zwyczajów.
🌎 Realizacja nie tylko polskiego, ale również międzynarodowego programu nauczania Cambridge, umożliwia poznawanie globalnych problemów, dotyczących ludzi na całym świecie i poszukiwania uniwersalnych rozwiązań.
🌎 Członkowie szkolnej społeczności posługują się wieloma językami, rozmawiają ze sobą głównie w języku angielskim, co w naturalny sposób rozwija ich umiejętności komunikacyjne i lingwistyczne.
🌎 Edukacja w szkole o charakterze międzynarodowym realnie zwiększa szanse uczniów na odnalezienie się w rzeczywistości globalnych przemian, stwarza możliwości kontynuowania nauki oraz pracy w każdym miejscu na świecie.
🌎 Międzynarodowe środowisko sprzyja nauce tolerancji i empatii, pozwala na lepsze zrozumienie różnych ludzi i perspektyw, z których patrzą na świat.
🌎 Nauka w szkole międzynarodowej sprawia, iż uczniowie stają się pełnoprawnymi członkami globalnej społeczności. Nawiązują przyjaźnie z kolegami z całego świata, zdobywając tym samym ważne życiowe doświadczenie.